środa, 29 grudnia 2010W oczekiwaniu na płytki Solar/MMX - Nad Przepaścią i Białas/Kazzam - Zakazane Owoce EP, które to wyjdą już 30 grudnia (tego roku :)), sprawdźcie sobie płytkę Tymina i Peusa, na którą dograłem (Solar) swoją gościnną zwrotkę w numerze 'niuanse'.


Niżej 'oficjalna' wiadomość od chłopaków:


Pomysł tej EPki narodził się w naszych głowach w czasie wakacji 2010 roku. Wcześniej zetknęliśmy się parokrotnie na kilku bitwach, nagraliśmy wspólny kawałek i zagraliśmy koncert. Obaj stwierdziliśmy, że solowe projekty można połączyć i uzyskać korzystną kolaborację. EPka powstawała głównie w czasie późne lato/wczesna jesień. Następnie leżała ukończona niemal w całości na dysku około dwa miesiące.


W grudniu dokonaliśmy ostatecznej selekcji numerów na płytę, odrzuciliśmy coś tam, a w przeddzień puszczenia epki w internet, postanowiliśmy dograć bonus - remix POE - Nie odejdę stąd. Za bity odpowiada w 5 numerach młody kocur z Świętochłowic - Emowsky,
a w jednym numerze Vilo. Gościnne zwrotki rzucili Solar, Roka i Wiciu. Na adapterach głowy rozkurwił nam DJ Dred. Po singlu, pojawiły się chętni na wersję fizyczną. WIĘC JEŚLI WSTĘPNIE CHCIAŁBYŚ MIEĆ WYJDZIE W PRANIU NA PÓŁCE, DAJ ZNAĆ NA TYMIIN@GMAIL.COM. CENA BĘDZIE OSCYLOWAŁA W GRANICACH 5ZŁ + EWENTUALNA PRZESYŁKA. Nie chcemy zarabiać na fizyku, ale chętnie zrobilibyśmy kilkadziesiąt sztuk w slimie z elegancką okładką i nadrukiem na płycie.
Miłego słuchania, czekaj na kolejne projekty!

PS chcemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tej płyty, wielkie 5, możecie zawsze na nas liczyć!

PPS jeśli chcesz instrumental/acapelkę z któregoś numeru to daj znać. ;)

Tracklista:

1. Nie pierwszy raz (prod. Emowsky)
2. Sama prawda (prod. Emowsky)
3. Niuanse ft. Solar, Roka, DJ Dred (prod. Emowsky)
4. Obiecałeś ft. Wiciu (prod. Emowsky)
5. Wierzę w siebie ft. DJ Dred (prod. Emowsky)
6. Czas reform (prod. Vilo)
7. Nie odejdę stąd remix (POE - Nie odejdę stąd)

kontakt: tymiin@gmail.com
http://www.myspace.com/peusmc
http://www.myspace.com/tymiin

jeśli nie wiesz czy ściągnąć, sprawdź najnowszy kawałek (nagrany 24.12.10r.) z EPki, remix "Nie odejdę stąd": http://soundcloud.com/tymin/07-tymin-peus-nie-odejd-st-d-remix

DOWNLOAD PŁYTY: http://wyslijplik.pl/download.php?sid=a4FAVKts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz