poniedziałek, 22 marca 2010

Koncerty, bitwy

Poczynając od tego co będzie najwcześniej:

1. 26.03.2010 - Bitwa O Zachód 2 (Solar/Białas/Enson/Czeski + inni z eliminacji) [www.bitwaozachod.pl - tutaj więcej info]

2. 03.04.2010 (20.00), wjazd: 5zł - Cafelek Klub, Stara Miłosna (POD WWA), Projekt Rap Z Sercem, Solar/Białas

3. 30.04.2010 (20.00), wjazd: 20zł KONCERT CHARYTATYWNY -  Klub FonoBar & Prl... Ul. Górczewska 67. ZAGRAJĄ: Jongmen&Arcz, Wyrwani z Kontekstu, ASP, Brakujący Element, Siejek & Rin, Jeden Moment, Solar & Białas, Yochimu. Dodatkowo eliminacje i finał zintegrowanej z tą cykliczną imprezą bitwy freestylowej.

"Pacjent Nagórski Mateusz Urodzony 13.11.1996 Zamieszkały Popowo-Borowe jest pacjentem Katedry i Kliniki Pediatrii i Nefrologi w Warszawie od 2005 r. Dziecko Urodzone z Przepukliną Oponowo-Rdzeniowa, z Porażeniem Wiotkim Kończyn Dolnych, z Pęcherzem Neurogennym oraz Wodogłowiem. Od 2004 r. Rozpoznano przewlekłą Niewydolność Nerek, Od Stycznia 2010 r. Dializowany Otrzewnowo (21.01.2010r.-Wszczepiono cewnik do Dializ Otrzewnowych). Chłopiec Oddaje Mocz przez przetoki Moczowodowo-skórne, Które są wytworzone na plecach, Wymaga podwójnego zużycia pieluch niż dziecko zdrowe. Ponadto Stosowanie Dializy Otrzewnowej, Która odbywa się w domu za pomoca maszyny-Cyklera, Codziennie, Wymaga odpowiednich Warunków Higienicznych, zachowania jałowości opatrunku przy ujściu zewnętrznym Cewnika Dializacyjnego. W tym celu Potrzebna jest w domu lampa bakteriobójcza, Duża ilość środków opatrunkowych(Gaziki jałowe, Płyn do odkażania skóry, Plastry, Maski Chirurgiczne) Wobec okresowej Konieczności Podawania małej ilości płynu Dializacyjnego z dużych worków Dializacyjnych (2.5l) Metodą ręczną konieczne jest Posiadanie wagi elektronicznej z dokładnościa do 5 gram. Dziecko Jest niepełnosprawne (Jeździ na wózku inwalidzkim z upośledzeniem umysłowym i wymaga stalej opieki osoby dorosłej. Tym Faktem Chce pomóc Mateuszowi i mam nadzieje że też możesz sie wykazać przychodząc na koncert Charytatywny."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz