poniedziałek, 29 marca 2010

Trzy-Sześć - Dalej Tu Stoję feat. Solar (singiel promujący DesAnt)

Nasz człowiek 3-6 już kończy swój debiutancki materiał. Dzisiaj puścił singiel. Niżej w całości wklejam jego wiadomość do Was :)


"Przed Tobą najważniejszy kawałek, jaki kiedykolwiek nagrałem i prawdopodobnie ten status utrzyma się przez długi czas. Ostatnie pół roku mojego życia w jednej pigułce, a żaden gość, zwrotka, wers, słowo czy cut nie pojawiły się tutaj przez przypadek. "Dalej Tu Stoję" to przedsmak przed nadchodzącym "DesAnteM", czyli w całości nagranym i zmixowanym w NoBoCoTo Studio (mój człowiek Solar!) moi debiutanckim albumem podsumowującym to, co przez ostatnie 2 lata działo się u mnie, nie tylko rapowo, ale i prywatnie. Ciężko określić ogólny klimat płyty, ale przez 9 kawałków (i jeden bonusowy) przewijają się wersy refleksyjne, złośliwe, sarkastyczne, żartobliwe, ale czasem też gorzkie i autoironiczne. Materiał, który będzie klepać Twoje głośniczki w całości wykorzystuje muzykę Anta, beatmakera z Minneapolis, znanego z produkcji m.in. dla Atmosphere i Brothera Ali. Premiera jest planowana na przyszły czwartek (1.04), ale jak wiadomo, obsuwa jest piątym elementem hip-hopu, więc w razie czego proszę o wyrozumiałość. Enjoy! Piona, Trzy-Sześć.

PS. UWAGA PRODUCENCI - jak widać, w paczce znajduje się acapella, ogłaszam więc minikonkurs trwający do czwartku. Zremixuj "Dalej Tu Stoję", a najlepsza propozycja pojawi się jako Bonus Track na płycie. Propozycje nadsyłajcie do 12 w czwartek na adres desant.lp@gmail.com

MIX: Solar @ Nobocoto Studio
RAP: Trzy-Sześć i Solar
Scratch: Memhwa
Muzyka: Brother Ali - Room with a view

Odsłuch online:
http://soundcloud.com/trzyszesc
http://www.myspace.com/dwiecyfry

Download:
http://tnij.org/dalejtustoje
http://rapidshare.com/files/369286578/Trzy-Sze__ae__-_Dalej_Tu_Stojae__SP__DesAnt_.zip

TRACKLISTA:
1. ?Znaki zapytania? (Onemosphere)
2. Pierwsze kroki (The Believers)
3. Znajdźcie kogoś (Bitchslap!)
4. Dalej tu stoję +Solar, Memhwa (Room with a view)
5. Na tacę +Muflon (Freedom ain't free)
6. Między (Star Quality)
7. Mrużę oczy +Flint (Chain link)
8. O ironio (Uncle Sam Goddamn)
9. Wielkie pięć (Talkin' my shit)

+ BONUS: Manifest 2010 (Truth is)"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz